Filters
Zatvori

Mrežne kartice

Sortirajte kao

ASUS Bluetooth 4.0 USB Adapter

Standard:Bluetooth V4.0 Interface:USB 2.0 Data Rate:Up to 3Mbps Distance of Use:Over 10 meters in free space Frequency Band:2.4~2.4835GHz unlicensed ISM band Spectrum:FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) Modulation:GFSK for 1Mbps, p/4-DQPSK for 2Mbps; 8-DPSK for 3Mbps Dimensions:19.47 x 16 x 8.1 mm (WxDxH) Weight:2.2g
26,50 KM

ASUS Bluetooth 5.0 USB adapter

ASUS USB Bluetooth adapter v5.0 USB-BT500. USB 2.0, interna antena.Brzina do 3 Mbps,domet do 10 m. Frekvencija 2.4 Ghz. Kompaktibilan sa Windows i Linux OS.
41,00 KM

ASUS Wi-Fi adapter USB-AC51

ASUS USB-AC51,Dual-Band AC600 Wi-Fi adapter.USB 2.0.Mrežni standard 802.11 ac.Brzina do 433 Mbps.Dual Band (2.4 GHz & 5 GHz).
36,00 KM

ASUS Wi-Fi N150 USB adapter

USB-N10 NANO Adapter IEEE 802.11 b/g/n;USB 2.0 N150 instant easy access; 150Mbps 64QAM, 16QAM, QPSK, BPSK, CCK, DQPSK, DBPSK, OFDM 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK CE, FCC, C-Tick, IC, NCC 14.9 x 17.4 x 7.1 mm (WxDxH)
26,00 KM

ASUS WiFi adapter USB-N10 Nano

ASUS Wi-Fi adapter USB-N10 Nano.Idealan Wi-Fi dongle za voice streaming i online gaming.Brzina do 150 Mbps.Frekvencija 2.4 Ghz.Mrežni standard IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,WiFi 4 (802.11n).
25,70 KM

Gb Ethernet 1000 Base-T Mini-G

1000BASE-T SFP transceiver Category 5e UTP Maximum distance: 100 m Connector type: RJ-45
280,20 KM

Gb Ethernet LX Mini-GBIC SFP

1000BASE-LX SFP transceiver Single-mode fiber (SMF) 1000BASE-LX Connector type: Duplex LC Wavelength range: 1310 nm Maximum distance: up to 10 km
472,95 KM

Mercusys Wireless Mini Adapter

Mercusys Wireless Mini Adapter
17,50 KM